Точка доступу Ubiquiti UniFi 6 Enterprise In-Wall (U6-Enterprise-IW)
Відео 2Фото 12 |
Ubiquiti UniFi 6 Enterprise In-Wall
2023 рікUniFi (хмарне управління)Wi-Fi 66 ГГц2.5 Гбіт/сMU-MIMO160 МГцBluetoothPoEPoE вихіду підрозетник
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 5 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
6 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 26 dBm, незнімні
Підтримує близько 600 підключених пристроїв, область покриття мережею до 115 кв.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi 6 Enterprise In-Wall
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi 6 Enterprise In-Wall
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ubiquiti UniFi6 Enterprise In-Wall Access Point WiFi 6E 80211ax Tri-Band b | 1 430 zł |
Ubiquiti UniFi AP U6 Enterprise In-Wall U6-ENTERPRISE-IW | 1 541 zł |
Ubiquiti U6-Enterprise-IW | 1 469 zł |
Ubiquiti U6-Enterprise-IW | 1 479 zł |
Ubiquiti UniFi U6 Enterprise In-Wall (U6-Enterprise-IW) | 1 464 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Ubiquiti U6-Enterprise-IW Data in: 2.5GbE RJ45 port, 4 | 1 593 zł |
Ubiquiti U6-enterprise-iw Wireless Router Przezroczysty | 1 717 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →