Punkt dostępu Ubiquiti UniFi 6 Enterprise
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Ubiquiti UniFi 6 Enterprise
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 2.5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
6 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 26 dBm, 10 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UniFi 6 Enterprise
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ubiquiti 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ubiquiti.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ubiquiti UniFi 6 Enterprise
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UniFi6 Enterprise 4800 Mbit/s UniFi6 Enterprise | 1 482 zł |
Ubiquiti U6-Enterprise UniFi U6 Enterprise (WiFi 6E) | 1 354 zł |
UBIQUITI Punkt dostępowy WiFi 6 U6-Enterprise KMUBQAPAC00037A | 1 414 zł |
Sufitowy Ubiquiti U6-ENTERPRISE NET-WLAP-UQI-111 | 1 549 zł |
UBIQUITI Punkt dostępowy WiFi 6 U6-Enterprise 108681 | 1 414 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →