SSD Transcend MSA370 TS512GMSA370 512 GB
Transcend TS512GMSA370 2021 rokMSA (MLC) |
|
Dyski MSA370I o rozszerzonym zakresie temperatur pracy -40°C (-40°F) ~ 85°C (185°F). Standardowy zakres to 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend MSA370 TS512GMSA370
Ceny na Transcend MSA370 TS512GMSA370 |
---|---|---|---|---|
Transcend MSA370 TS16GMSA370 16 GB | od 231 zł | 1 oferta | ||
Transcend MSA370 TS32GMSA370 32 GB | od 348 zł | 1 oferta | ||
Transcend MSA370 TS64GMSA370 64 GB | od 243 zł | 13 oferty | ||
Transcend MSA370 TS128GMSA370 128 GB | od 391 zł | 15 oferty |
Polecamy