SSD Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 TB
Transcend TS2TSSD225S 2022 rok220S/225S (TLC, 3D TLC) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Dysk 2TB 25" SSD225S SATA3 3D TLC TS2TSSD225S | 731 zł |
Dysk SSD Transcend SSD225S 2TB 2.5" SATA III (TS2TSSD225S) | 711 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND 2TB 2.5inch SSD SATA3 3D TLC - PACZKOMAT, | 691 zł |
Transcend SSD225S 2TB | 928 zł |
Modyfikacje Transcend SSD225S TS2TSSD225S
Ceny na Transcend SSD225S TS2TSSD225S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD225S TS250GSSD225S 250 GB | od 127 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD225S TS500GSSD225S 500 GB | od 206 zł | 4 oferty | ||
Transcend SSD225S TS1TSSD225S 1 TB | od 342 zł | 6 oferty | ||
Transcend SSD225S TS2TSSD225S 2 TB | od 691 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →