SSD Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 GB
Transcend TS256GMSA230S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 230S SSD - 256GB - SATA-600 - mSATA | 185 zł |
Dysk SSD TRANSCEND 230S 2.5″ 256 GB SATA III (6 Gb/s) 530MB/s 400MS/s | 195 zł |
Dysk SSD Transcend 230S 256GB mSATA SATA III (TS256GMSA230S) | 164 zł |
Transcend 230S 256GB mSATA SATA III | 153 zł |
Dysk SSD TRANSCEND TS256GMSA230S 230S (2.5″ /256 GB /SATA III (6 Gb/s) /53 | 178 zł |
Transcend 256GB mSATA 230S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 169 zł |
Modyfikacje Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S
Ceny na Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S |
---|---|---|---|---|
Transcend mSATA 230S TS64GMSA230S 64 GB | od 113 zł | 1 oferta | ||
Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S 128 GB | od 108 zł | 5 oferty | ||
Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 GB | od 153 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →