Wzmacniacz Wi-Fi TP-LINK RE600X
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Jeden z topowych modeli dwuzakresowych wzmacniaczy sygnału Wi-Fi (repeaterów) klasy AX1800 chińskiej firmy TP-Link. Zaprojektowany, aby znacznie zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowych Wi-Fi 6 (802.11n/ac/ax) i wyeliminować strefy o niepewnym odbiorze sygnału. Łatwo integruje się z bezproblemowymi sieciami TP-Link OneMesh, aby zapewnić bezproblemowy i bezproblemowy roaming wewnątrz systemu.
Gwarantowana jest ciągłość transmisji strumieniowych audio / wideo, bezbłędne działanie usług w chmurze i aplikacji internetowych, niskie poziomy opóźnień są zapewnione w dowolnym miejscu w sieci dla wygodnej gry online. Wzmacniacz TP-LINK RE600X jest pozycjonowany jako model z najwyższej półki, który jest przeznaczony do zastosowania w dużych mieszkaniach wielopokojowych, przestronnych domach prywatnych, domkach letniskowych i małych biurach.
Może łączyć się z routerem hosta przez Wi-Fi lub za pomocą wbudowanego uniwersalnego portu kablowego Gigabit Ethernet (w zależności od ustawień może pracować jako LAN lub WAN). Dzięki wydajnej platformie sprzętowej, obsłudze modulacji OFDMA, transmisji wielostrumieniowej MU-MIMO 2x2 i antenom wewnętrznym, model ten zapewnia teoretyczną przepustowość do 574/1201 Mb/s (pasma 2,4/5 GHz).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK RE600X
Wszystkie ceny 22 →Wzmacniacz zasięgu Wi-Fi 6 TP-LTinte AX1800 RE600X | 594 zł |
TP-Link RE600X AX1800 Wi-Fi 6 Range Extender | 333 zł |
TP-LINK Wzmacniacz sygnału Repeater Wifi RE600X AX1800 KMTPLRW00000018 | 283 zł |
Wzmacniacz sieci TP-LINK RE600X | 283 zł |
Wzmacniacz sieci TP-LINK RE600X | 283 zł |