Łyżwy Tempish Expanze
Tempish Expanze |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Expanze
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEMPISH Regulowane ywy Expanze Plus Czarne 37-40 Czarne 130000218/37-40 | 361 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Girl Ice Skates Biały EU 29-32 130000219-white-29 | 201 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Girl Ice Skates Biały EU 33-36 130000219-white-33 | 201 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Girl Ice Skates Biały EU 37-40 130000219-white-37 | 201 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Youth Ice Skates Refurbished Czarny EU 37-40 R-19 | 94 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →