Łyżwy K2 F.I.T Ice
K2 F.I.T Ice |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog K2 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele K2.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K2 F.I.T Ice
Wszystkie ceny 110 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
K2 Skate FIT Łyżwy 1103249 | 378 zł |
Rolki męskie K2 F.I.T 80 Alu r.44,5 ===> rok 2022 | 720 zł |
K2 Skate F.i.t. 80 Alu Inline Skates Czarny EU 38 30G0415.1.1.060 | 599 zł |
Rolki męskie K2 F.I.T. 80 BOA 30H0000 black/blue 43.5 | 750 zł |
Rolki Rolki K2 FIT 80 PRO 2022 | 679 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →