Ковзани Tempish Expanze
Tempish Expanze |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Expanze
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEMPISH Regulowane ywy Expanze Plus Czarne 37-40 Czarne 130000218/37-40 | 361 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Girl Ice Skates Biały EU 29-32 130000219-white-29 | 201 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Girl Ice Skates Biały EU 33-36 130000219-white-33 | 201 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Girl Ice Skates Biały EU 37-40 130000219-white-37 | 201 zł |
Tempish Fur Expanze Plus Youth Ice Skates Refurbished Czarny EU 37-40 R-19 | 94 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →