Ковзани Tempish Rixy 70
Tempish Rixy 70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Rixy 70
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tempish Rixy 70 Youth Ice Skates Biały EU 27-28 1300000837-black-27-28 | 166 zł |
Tempish Rixy 70 Youth Ice Skates Biały EU 29-30 1300000837-black-29-30 | 166 zł |
Tempish Rixy 70 Youth Ice Skates Biały EU 31-32 1300000837-black-31-32 | 166 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →