Łyżwy Tempish Rixy 70
Tempish Rixy 70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Rixy 70
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Rixy 70 Youth Ice Skates Biały EU 27-28 1300000837-black-27-28 | 167 zł |
Tempish Rixy 70 Youth Ice Skates Biały EU 29-30 1300000837-black-29-30 | 167 zł |
Tempish Rixy 70 Youth Ice Skates Biały EU 31-32 1300000837-black-31-32 | 167 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →