Ковзани Tempish Ice Swan (130000179)
Фото 16 |
Tempish Ice Swan |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Ice Swan
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tempish Ice Swan Ice Skates Biały EU 36 130000179-white-36 | 225 zł |
Tempish Ice Swan Ice Skates Biały EU 37 130000179-white-37 | 225 zł |
Tempish Ice Swan Ice Skates Biały EU 38 130000179-white-38 | 225 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →