Ковзани Tempish Volt-Pro (1300000218)
Фото 21 |
Tempish Volt-Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Volt-Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tempish, Łyżwy Hokejowe, Volt-Pro, Czarny, Rozmiar 42 | 483 zł |
Łyżwy hokejowe męskie TEMPISH Volt-Pro | 460 zł |
Łyżwy hokejowe Tempish Volt-Pro (kolor Czarny, rozmiar 42) | 665 zł |
Tempish, Łyżwy Hokejowe, Volt-Pro, Czarny, Rozmiar 44 | 483 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →