Łyżwy Tempish Volt-Pro (1300000218)
Zdjęcia 21 |
Tempish Volt-Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Volt-Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish, Łyżwy Hokejowe, Volt-Pro, Czarny, Rozmiar 42 | 483 zł |
Łyżwy hokejowe męskie TEMPISH Volt-Pro | 460 zł |
Łyżwy hokejowe Tempish Volt-Pro (kolor Czarny, rozmiar 42) | 665 zł |
Tempish, Łyżwy Hokejowe, Volt-Pro, Czarny, Rozmiar 44 | 483 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →