Ковзани PlayLife Glacier Ice
PlayLife Glacier Ice |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PlayLife 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PlayLife.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PlayLife Glacier Ice
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Playlife Glacier Ice Skates Czarny EU 29-32 902273-29/32Łyżwy Playlife Glacier są idealne dla młodych łyżwiarzy.Te rolki softboot są super wygodne i łatwe w prowadzeniu.Za naciśnięc... щеiem przycisku but można regulować do 4 rozmiarów.Dzięk XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 237 zł |
Playlife Glacier Ice Skates Czarny EU 33-36 902273-33/36Łyżwy Playlife Glacier są idealne dla młodych łyżwiarzy.Te rolki softboot są super wygodne i łatwe w prowadzeniu.Za naciśnięc... щеiem przycisku but można regulować do 4 rozmiarów.Dzięk XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 237 zł |
Playlife Glacier Ice Skates Czarny EU 37-40 902273-37/40Łyżwy Playlife Glacier są idealne dla młodych łyżwiarzy.Te rolki softboot są super wygodne i łatwe w prowadzeniu.Za naciśnięc... щеiem przycisku but można regulować do 4 rozmiarów.Dzięk XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 237 zł |
Playlife Glacier Tt Ice Skates Czarny EU 29-32 902274-29/32Łyżwy dla dzieci Playlife Glacier TT z dłuższym lodowym ostrzem są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowan... щеych łyżwiarzy.Miękk XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 272 zł |
Playlife Glacier Tt Ice Skates Czarny EU 33-36 902274-33/36Łyżwy dla dzieci Playlife Glacier TT z dłuższym lodowym ostrzem są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowan... щеych łyżwiarzy.Miękk XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 272 zł |
Playlife Glacier Tt Ice Skates Czarny EU 37-40 902274-37/40Łyżwy dla dzieci Playlife Glacier TT z dłuższym lodowym ostrzem są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowan... щеych łyżwiarzy.Miękk XtremeINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 272 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 252 zł
чоловічі, прогулянкові, розмір: 29-32, 33-36, 37-40, 40-43, змінні леза
від 204 zł
жіночі, прогулянкові, розмір: 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, змінні леза
від 255 zł
чоловічі, прогулянкові, розмір: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, змінні леза
від 563 zł
чоловічі, хокейні, розмір: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
від 277 zł
жіночі, фігурне катання, розмір: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, підтримка гомілкостопа
від 340 zł
жіночі, фігурне катання, розмір: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, підтримка гомілкостопа
від 341 zł
чоловічі, прогулянкові, розмір: 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, підтримка гомілкостопа
від 472 zł
чоловічі, хокейні, розмір: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43