Łyżwy Tempish Fine (1300001616)
Zdjęcia 17 |
Tempish Fine |
|
Odpinana podszewka wewnętrzna z futerkiem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Fine
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEMPISH Damskie łyżwy prøve TEMPISH FINE damskie ze sztucznym futrem łyżwi | 407 zł |
Tempish, Łyżwy Fgurowe Damskie, Fine Tempish, Rozmiar 38 | 347 zł |
Tempish Fine Ice Skates Beżowy EU 36 1300001616-white-36 | 380 zł |
Łyżwy figurowe TEMPISH Fine | 399 zł |
Łyżwy figurowe Tempish Fine W (kolor Biały, rozmiar 38) | 472 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →