Łyżwy Tempish Nessie Magma (1300001632)
Zdjęcia 20 |
Tempish Nessie Magma |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Nessie Magma
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEMPISH ywy narciarskie Nessi - 42 1300001632 | 535 zł |
Tempish Nessie Magma Woman Ice Skates Brązowy EU 36 1300001632-black-36 | 381 zł |
Łyżwy figurowe damskie TEMPISH Nessie Magma | 469 zł |
Tempish Nessie Magma Woman Ice Skates Brązowy EU 37 1300001632-black-37 | 381 zł |
Tempish Nessie Magma Woman Ice Skates Brązowy EU 38 1300001632-black-38 | 316 zł |
Tempish Nessie Magma Woman Ice Skates Brązowy EU 39 1300001632-black-39 | 381 zł |
Tempish Nessie Magma Woman Ice Skates Brązowy EU 40 1300001632-black-40 | 316 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →