Łyżwy Tempish Temper (1300000217)
Zdjęcia 7 |
Tempish Temper |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Temper
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Temper Woman Ice Skates Biały EU 36 1300001636-black-36 | 447 zł |
Tempish Temper Woman Ice Skates Biały EU 37 1300001636-black-37 | 447 zł |
Tempish Temper Woman Ice Skates Biały EU 39 1300001636-black-39 | 447 zł |
Tempish Temper Woman Ice Skates Biały EU 40 1300001636-black-40 | 447 zł |
Tempish Temper Woman Ice Skates Refurbished Biały EU 37 R-19605486-1300001 | 207 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →