Łyżwy Tempish Gokid Ice
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Tempish Gokid Ice |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Gokid Ice
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEMPISH regulowane łyżwy Gokid Girl białe 37-40 białe 1300001835/37-40 | 279 zł |
Tempish Gokid Ice Girl Ice Skates Biały EU 29-32 1300001835-white-29-32 | 246 zł |
Łyżwy hokejowe Tempish Gokid dla dzieci regulowane 1300001834 | 241 zł |
Łyżwy hokejowe Tempish Gokid dla dzieci regulowane | 241 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →