Ковзани Fila J-One Ice RTL (010417220)
Fila J-One Ice RTL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fila J-One Ice RTL
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FILA Skates J-One Ice RTL uniseks dla dorosłych czarny 28 10415015 | 210 zł |
Fila Skate J-one Ice Skates Czarny EU 31-35 010417220-M 31-35 | 229 zł |
Łyżwy dziecięce Fila One Ice-28 | 339 zł |
Fila Łyżwy dziecięce J-ONE Ice HR czarne/czerwone/niebieskie M/31-35 01041 | 294 zł |
FILA J-ONE Ice HR łyżwy dziecięce czarne/czerwone/niebieskie S/26-30 01041 | 329 zł |
Fila Skate J-one Ice Skates Czarny EU 36-40 010417220-L 36-40 | 239 zł |
Łyżwy J-ONE ICE HR 31-35 | 294 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →