Ковзани Fila X-One Ice
Fila X-One Ice |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fila X-One Ice
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FILA X-One Ice łyżwy do hokeja na lodzie dla dzieci regulowane 16256 czarn | 315 zł |
Fila Skate X One 22 Girl Ice Skates Różowy EU 35-38 010422205-L 35-38 | 266 zł |
Fila X-One Łyżwy hokejowe dla dzieci regulowane 010422205 | 315 zł |
Fila Skate X One 22 Kids Ice Skates Niebieski EU 29-32 010422200-S 29-32 | 266 zł |
Fila Skate X One 22 Kids Ice Skates Niebieski EU 38-41 010422200-XL 38-41 | 263 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →