Ковзани Fila J-One G HR
Fila J-One G HR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fila J-One G HR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FILA J-ONE G Ice HR łyżwy dziecięce białe/jasnoniebieskie S/26-30 01041722 | 369 zł |
Łyżwy J-ONE G ICE HR 31-35 | 315 zł |
FILA SKATES J-ONE G Ice HR łyżworolki damskie białe/jasnoniebieskie rozmia | 369 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →