Łyżwy Fila J-One G HR
Fila J-One G HR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fila 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fila.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fila J-One G HR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FILA J-ONE G Ice HR łyżwy dziecięce białe/jasnoniebieskie S/26-30 01041722 | 369 zł |
Łyżwy J-ONE G ICE HR 31-35 | 315 zł |
FILA SKATES J-ONE G Ice HR łyżworolki damskie białe/jasnoniebieskie rozmia | 369 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →