Łyżwy Fila Chrissy LX
Fila Chrissy LX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fila 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fila.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fila Chrissy LX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fila Łyżwy damskie Chrissy LX Lady niebieski/srebrny 40 010415072 | 544 zł |
Łyżwy damskie FILA Chrissy LX 010415072 blue silver 38 | 363 zł |
Łyżwy damskie FILA Chrissy LX 010415072 | 363 zł |
Fila Chrissy LX Damskie łyżwy lodowe Wielokolorowe Niebieski/Srebrny 42 01 | 544 zł |
Łyżwy damskie FILA Chrissy LX 010415072 blue silver 39 | 363 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →