Łyżwy Fila Primo Ice
Fila Primo Ice |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fila 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fila.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fila Primo Ice
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FILA Primo Ice Lady damskie łyżwy rekreacyjne do hokeja na lodzie płozy ze | 391 zł |
Łyżwy damskie FILA Primo Lady 010421025 black grey 37 | 316 zł |
Roller fitness Fila Primo Air Zone 84 mm czarno-zielone 39 | 550 zł |
Łyżwy PRIMO ICE LADY 38 | 420 zł |
FILA Damskie łyżwy Primo Ice Lady do hokeja na lodzie i łyżwy płozy ze sta | 419 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →