Łyżwy Roces MCK II F
Roces MCK II F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roces 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roces.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roces MCK II F
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roces Łyżwy dziecięce MCK II F regulowany rozmiar głęboki różowo-biały 25- | 301 zł |
Roces Mck Ii F Ice Skates Biały EU 30-35 450519-002-004 | 314 zł |
Roces Mck Ii F Ice Skates Biały,Różowy EU 25-29 450519-004-003 | 314 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →