Ковзани Fila Primo Ice
Fila Primo Ice |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fila Primo Ice
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FILA Damskie łyżwy rekreacyjne FILA Primo Ice Lady damskie hokej na lodzie | 406 zł |
Łyżwy PRIMO ICE LADY 38 | 420 zł |
Łyżwy damskie FILA Primo Lady 010421025 black grey 38.5 | 316 zł |
Roller fitness Fila Primo Air Zone 84 mm czarno-zielone 38 | 550 zł |
FILA Męskie łyżwy Primo Ice do hokeja na lodzie łyżwy ze stali nierdzewnej | 475 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →