Łyżwy BAUER Whistler
Zdjęcia 8 |
BAUER Whistler |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BAUER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BAUER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BAUER Whistler
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bauer Rec łyżwy Whistler - Senior łyżwy do jazdy rekreacyjnej 42 1059585 | 388 zł |
Łyżwy rekreacyjne Bauer Whistler Sr | 509 zł |
Bauer Mskie ywy Whistler czarne 46 1059585 | 559 zł |
Bauer Męskie łyżwy czarne 41 1059585 | 400 zł |
Łyżwy rekreacyjne Bauer Whistler Jr | 489 zł |
Łyżwy rekreacyjne męskie Bauer Whistler Sr 2023 | 509 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →