Łyżwy BAUER Supreme M4
Wideo 2Zdjęcia 5 |
BAUER Supreme M4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BAUER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BAUER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BAUER Supreme M4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bauer Supreme M4 łyżwy dla seniorów rozmiar 115 475 szerokość FIT1 1095555 | 2 097 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M4 Skate SR 43 Łyżwy hokejowe 1059770-8-FIT1 | 1 399 zł |
Bauer Supreme M4 ywy Bambini szeroko D rozmiar yworolki YTH80 YTH 260 1095 | 849 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M4 Skate SR 42 Łyżwy hokejowe 1059770-7-FIT1 | 1 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →