Łyżwy BAUER Supreme Mach
Zdjęcia 8 |
BAUER Supreme Mach |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BAUER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BAUER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BAUER Supreme Mach
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bauer Supreme Mach TI Senior łyżwy rozmiar 7 42 szerokość FIT3 1095555555 | 4 995 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme Mach Skate INT 38 Łyżwy hokejowe 1060201-4,5-FIT2 | 2 659 zł |
Bauer Łyżwy Supreme Mach TI Intermediate rozmiar 050 385 szerokość FIT3 10 | 4 395 zł |
Bauer Łyżwy Supreme Mach TI Senior rozmiar 85 44 szerokość FIT3 1095555555 | 4 537 zł |
Bauer Supreme Mach TI łyżwy dla seniorów rozmiar 75 425 szerokość FIT1 109 | 4 995 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme Mach Skate INT 38,5 Łyżwy hokejowe 1060201-5-FIT2 | 2 659 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →