Łyżwy BAUER Vapor 3X Pro
Zdjęcia 4 |
BAUER Vapor 3X Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BAUER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BAUER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BAUER Vapor 3X Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bauer Vapor 3X Pro Inliner Intermediate rozmiar 6 405 szerokość FIT2 80201 | 2 708 zł |
Bauer S21 Vapor 3X PRO Senior FIT27 łyżwy 1095555555 | 2 995 zł |
Bauer Vapor 3X Pro łyżworolki senior rozmiar 85 44 szerokość FIT2 80201877 | 3 345 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →