Łyżwy BAUER Supreme M3
Zdjęcia 5 |
BAUER Supreme M3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BAUER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BAUER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BAUER Supreme M3
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bauer Supreme S22 M3 Senior 2E7 łyżwy 1095555555 | 1 575 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M3 Skate INT 37,5 Łyżwy hokejowe 1059775-4-D | 1 099 zł |
Łyżwy hokejowe męskie dopasowanie D Bauer Supreme M3 Sr | 1 619 zł |
Bauer Supreme S22 M3 Intermediate D6 łyżwy 1095555555 | 1 325 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M3 Skate INT 38,5 Łyżwy hokejowe 1059775-5-D | 1 099 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →