Ковзани BAUER Supreme M4
Відео 2Фото 5 |
BAUER Supreme M4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAUER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAUER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAUER Supreme M4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bauer Supreme M4 ywy Bambini szeroko D rozmiar yworolki YTH80 YTH 260 1095 | 859 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M4 Skate SR 42 Łyżwy hokejowe 1059770-7-FIT1 | 1 409 zł |
Bauer Supreme M4 łyżwy dla seniorów rozmiar 115 475 szerokość FIT1 1095555 | 2 121 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M4 Skate SR 43 Łyżwy hokejowe 1059770-8-FIT1 | 1 409 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →