Łyżwy Tempish Country II (1300001818)
Zdjęcia 20 |
Tempish Country II |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Country II
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEMPISH ywy do jazdy artystycznej Count - 37 1300001818 | 365 zł |
Tempish Country Ii Ice Skates Beżowy EU 36 1300001818-beige-36 | 237 zł |
Tempish Country Ii Ice Skates Beżowy EU 37 1300001818-beige-37 | 237 zł |
Tempish Country Ii Ice Skates Beżowy EU 38 1300001818-beige-38 | 237 zł |
Tempish Country Ii Ice Skates Beżowy EU 39 1300001818-beige-39 | 237 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →