Łyżwy Roces Logger
Roces Logger |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roces 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roces.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roces Logger
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roces Łyżwy damskie Logger niebieskie/szare 40 450647-001 blue-grey | 524 zł |
Roces Logger Ice Skates Niebieski EU 38 450647-001-014 | 340 zł |
Roces Logger Ice Skates Niebieski EU 39 450647-001-015 | 340 zł |
Roces Logger Ice Skates Niebieski EU 40 450647-001-016 | 340 zł |
Roces Logger Ice Skates Niebieski EU 42 450647-001-018 | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →