Łyżwy Roces Model R
Roces Model R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roces 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roces.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roces Model R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roces model łyżwy damskie typu R białe/magenta 41 450695-002 | 378 zł |
Roces Model R Ice Skates Biały EU 37 450695-001-013 | 202 zł |
Roces Model R Ice Skates Biały EU 41 450695-002-017 | 170 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →