Ковзани BAUER Supreme Mach
Фото 8 |
BAUER Supreme Mach |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAUER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAUER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAUER Supreme Mach
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bauer Supreme Mach TI Senior łyżwy rozmiar 7 42 szerokość FIT3 1095555555 | 4 995 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme Mach Skate INT 38,5 Łyżwy hokejowe 1060201-5-FIT2 | 2 649 zł |
Bauer Łyżwy Supreme Mach TI Intermediate rozmiar 050 385 szerokość FIT3 10 | 4 395 zł |
Bauer Łyżwy Supreme Mach TI Senior rozmiar 85 44 szerokość FIT3 1095555555 | 4 537 zł |
Bauer Supreme Mach TI łyżwy dla seniorów rozmiar 8 43 szerokość FIT1 10955 | 4 995 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme Mach Skate INT 38 Łyżwy hokejowe 1060201-4,5-FIT2 | 2 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →