Ковзани BAUER Supreme M5 Pro
Відео 1Фото 6 |
BAUER Supreme M5 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAUER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAUER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAUER Supreme M5 Pro
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bauer Supreme S22 M5 PRO Intermediate FIT25 łyżwy 1095555555 | 2 638 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M5 Pro Skate INT 38 Łyżwy hokejowe 1060243-4,5-FIT | 1 909 zł |
Bauer Supreme S22 M5 PRO Senior FIT28 łyżwy 1095555555 | 4 255 zł |
Bauer Supreme M5 Pro łyżwy Junior szerokość EE rozmiar 025 355 1095555555 | 2 723 zł |
Bauer Szyny Supreme M5 Pro Senior rozmiar M kolor biały 025725394708 | 5 487 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →