Łyżwy BAUER Supreme M5 Pro
Wideo 1Zdjęcia 6 |
BAUER Supreme M5 Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BAUER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BAUER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BAUER Supreme M5 Pro
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bauer Supreme S22 M5 PRO Intermediate FIT25 łyżwy 1095555555 | 2 638 zł |
Bauer Bauer S22 Supreme M5 Pro Skate INT 38,5 Łyżwy hokejowe 1060243-5-FIT | 1 899 zł |
Bauer Supreme M5 Pro łyżwy pośrednie rozmiar 65 41 szerokość FIT3 10955555 | 1 889 zł |
Bauer Supreme S22 M5 PRO Senior FIT28 łyżwy 1095555555 | 4 255 zł |
Bauer Supreme M5 Pro łyżwy Junior szerokość EE rozmiar 025 355 1095555555 | 2 270 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →