Ковзани BAUER Supreme M1
Відео 1Фото 4 |
BAUER Supreme M1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAUER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAUER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAUER Supreme M1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bauer Supreme S22 M1 Junior D2 łyżwy 1095555555 | 738 zł |
Bauer Supreme S22 M1 Intermediate D4 łyżwy 1095555555 | 816 zł |
Bauer Supreme S22 M1 Senior D7 łyżwy 1095555555 | 859 zł |
Bauer Supreme S22 M1 Intermediate D5 łyżwy 1095555555 | 715 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →