Łyżwy CCM Jetspeed FT2
Zdjęcia 6 |
CCM Jetspeed FT2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CCM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CCM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CCM Jetspeed FT2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie szerokość D rozmiar 80 | 1 595 zł |
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie szerokość D rozmiar 60 | 1 595 zł |
CCM Jetspeed FT2 Senior Goalie Skates szerokość EE rozmiar 7 42 1095555555 | 1 595 zł |
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie dla seniorów szerokość EE rozmiar 60 | 1 995 zł |
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie szerokość D rozmiar 65 | 1 595 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →