Łyżwy CCM Tacks AS 570
Wideo 1Zdjęcia 6 |
CCM Tacks AS 570 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CCM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CCM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CCM Tacks AS 570
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CCM Super Tacks AS-570 łyżwy Intermediate rozmiar 040 375 szerokość regula | 750 zł |
CCM CCM Tacks AS 570 SR 44,5 Łyżwy hokejowe AC100065356 | 1 249 zł |
CCM Tacks AS 570 Inliner Senior szerokość D rozmiar 75 425 1095555555 | 1 431 zł |
CCM Tacks AS 570 Inliner Senior szerokość D rozmiar 9 445 1095555555 | 1 431 zł |
CCM Tacks AS 570 Inliner Senior szerokość D rozmiar 85 44 1095555555 | 1 431 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →