Ковзани CCM Tacks AS 590
CCM Tacks AS 590 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CCM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CCM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CCM Tacks AS 590
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CCM Super Tacks AS-590 łyżwy dla seniorów rozmiar 11 47 szerokość regularn | 2 689 zł |
CCM CCM Tacks AS 590 INT 38,5 Łyżwy hokejowe AC100065307 | 1 719 zł |
CCM Super Tacks AS-590 łyżwy Intermediate rozmiar 6 405 szerokość Wide Hig | 2 385 zł |
CCM Łyżwy Super Tacks AS-590 Senior bez runnera rozmiar 105 46 szerokość s | 2 245 zł |
CCM CCM Tacks AS 590 INT 37,5 Łyżwy hokejowe AC100065305 | 1 769 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →