Ковзани CCM Jetspeed FT2
Фото 6 |
CCM Jetspeed FT2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CCM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CCM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CCM Jetspeed FT2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie dla seniorów szerokość EE rozmiar 60 | 1 995 zł |
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie szerokość D rozmiar 65 | 1 595 zł |
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie szerokość D rozmiar 80 | 1 595 zł |
CCM Jetspeed FT2 łyżwy bramkarskie szerokość D rozmiar 60 | 1 595 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →