Łyżwy CCM Tacks AS 590
CCM Tacks AS 590 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CCM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CCM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CCM Tacks AS 590
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CCM Super Tacks AS-590 łyżwy Intermediate rozmiar 6 405 szerokość Wide Hig | 2 385 zł |
CCM CCM Tacks AS 590 SR 45 Łyżwy hokejowe AC100065301 | 2 149 zł |
CCM Łyżwy Super Tacks AS-590 Senior bez runnera rozmiar 105 46 szerokość s | 2 245 zł |
CCM CCM Tacks AS 590 INT 38,5 Łyżwy hokejowe AC100065307 | 1 719 zł |
CCM CCM Tacks AS 590 INT 37,5 Łyżwy hokejowe AC100065305 | 1 769 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →