Łyżwy CCM JetSpeed FT670
Zdjęcia 4 |
CCM JetSpeed FT670 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CCM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CCM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CCM JetSpeed FT670
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CCM Jetspeed FT670 łyżwy do hokeja na lodzie średnia szerokość regularna r | 1 395 zł |
CCM CCM SK JetSpeed FT670 44 Łyżwy hokejowe AC100070215 | 1 099 zł |
CCM Jetspeed FT670 łyżwy do hokeja na lodzie senior szerokość regularne ro | 1 495 zł |
CCM Jetspeed FT670 łyżwy do hokeja na lodzie Junior szerokość regularne ro | 1 295 zł |
CCM Jetspeed FT670 łyżwy Intermediate rozmiar 045 380 szerokość Wide High | 1 400 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →