Łyżwy Tempish Giulia
Zdjęcia 26 |
Tempish Giulia |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish Giulia
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish GIULIA damskie łyżworolki figurowe białe 35 EU 1300001605 | 473 zł |
Tempish Giulia Black Plus Woman Ice Skates Czarny EU 38 1300001626-black-3 | 423 zł |
Tempish, Łyżwy Figurowe, Giulia, Rozmiar 38 | 473 zł |
TEMPISH Damskie łyżwy do biegania Giulia białe białe białe białe białe 39 | 449 zł |
Tempish Damskie łyżwy do biegania GIULIA profesjonalne białe białe 38 1300 | 473 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →