Łyżwy Tempish FTR 5
Tempish FTR 5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tempish 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tempish.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tempish FTR 5
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tempish Ftr 5 Ice Skates Czarny EU 36 1300000220-36 | 423 zł |
Tempish Ftr 5 Ice Skates Czarny EU 37 1300000220-37 | 423 zł |
Tempish Ftr 5 Ice Skates Czarny EU 38 1300000220-38 | 423 zł |
Tempish Ftr 5 Ice Skates Czarny EU 39 1300000220-39 | 423 zł |
Tempish Ftr 5 Ice Skates Czarny EU 40 1300000220-40 | 423 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →