Okap Teka DLV 68660 WH TOS biały (112930025)
Zdjęcia 10 |
Teka DLV 68660 WH TOS biały 2022 rokMaestro |
|
Funkcja Fresh - okap włącza się co godzinę na 10 minut, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów w kuchni.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DLV 68660 WH TOS biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Okap TEKA DLV 68660 WH TOS Biały | 1 467 zł |
TEKA DLV 68660 WH TOS 112930025 | 1 849 zł |
Okap TEKA DLV 68660 WH TOS Biały | 1 467 zł |
Teka DLV 68660 WH TOS Biały | 1 729 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Teka DLV 68660 WH TOS
Ceny na Teka DLV 68660 WH TOS |
---|---|---|---|---|
Teka DLV 68660 WH TOS biały | od 1 467 zł | 10 oferty | ||
Teka DLV 68660 LB TOS brązowy | od 1 647 zł | 5 oferty | ||
Teka DLV 68660 BK TOS czarny | od 1 619 zł | 7 oferty | ||
Teka DLV 68660 SM TOS srebrny | od 1 699 zł | 4 oferty | ||
Teka DLV 68660 ST TOS szary | od 1 719 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →