SSD Team Group T-Create Classic M.2 TM8FPE001T0C611 1 TB
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Team Group TM8FPE001T0C611 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group T-Create Classic M.2 TM8FPE001T0C611 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Team Group T-CREATE CLASSIC | 386 zł |
Dysk SSD TeamGroup T-Create Classic 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TM8FP | 351 zł |
Dysk Ssd Team Group T-Create 1Tb M.2 2280 Pcie Nvme (2100/1700) | 417 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TEAM GROUP SSD T-Create Classic 1TB M.2 PCIe Gen3 x4 | 381 zł |
Dysk SSD TeamGroup T-Create Classic 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TM8FP | 347 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group T-Create Classic M.2 TM8FPE001T0C611
Ceny na Team Group T-Create Classic M.2 TM8FPE001T0C611 |
---|---|---|---|---|
Team Group T-Create Classic M.2 TM8FPE001T0C611 1 TB | od 347 zł | 6 oferty | ||
Team Group T-Create Classic M.2 TM8FPE002T0C611 2 TB | od 589 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →